Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Франція - додому: Швейцарія у фантастичній грі вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

Збірна Франції не зуміла пробитися до чвертьфіналу чемпіонату Європи. У Бухаресті чемпіони світу не змогли обіграти Швейцарію. Основний час завершився з рахунком 3:3, а в серії пенальті швейцарці виграли 5:4.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Швейцарія.

Для чемпіонів світу матч почався вкрай невдало і вже в середині першого тайму вони пропустили м'яч. Автором забитого гола став Сеферович.

У другому таймі Швейцарія отримала право на пенальті, але удар Родрігеса парирував Льоріс. А вже через 5 хвилин Франція не тільки відігралася, але й вийшла вперед. Дубль оформив Бензема.

Третій м'яч у ворота Швейцарії відправив Поль Погба шикарним ударом здалеку. На 81-й хвилині інтригу в матч повернув все той же Сеферович, але зусиль його команди не вистачило, щоб відігратися.

У серії пенальті команди били без промаху аж до заключного 10-го удару, який не реалізував Мбаппе.

У чвертьфіналі Швейцарія зіграє проти Іспанії.