Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

"Шахтар" зазнав першої поразки при новому тренері: відеоогляд

Донецький "Шахтар" на зборі в Австрії зазнав поразки від польського клубу "Ракув" з рахунком 1:2.

Відеоогляд матчу опублікував канал "Шахтаря" в YouTube.

Український клуб пропустив гол на початку зустрічі, на 14-й хвилині відзначився Кун. В середині другого тайму перевага поляків збільшив Лопес. "Гірникам" вдалося лише скоротити розрив у рахунку завдяки голу Соломона.

Таким чином, "Шахтар" зазнав першої поразки під керівництвом нового головного тренера Роберто Де Дзербі.

"Шахтар" Україна - "Ракув" Польща - 1:2 (0:1)

Голи: Соломон, 81 - Кун, 14, Лопес, 72

"Шахтар" (стартовий склад): Шевченко, Додо, Вітао, Марлон, Корнієнко, Майкон, Алан Патрік, Тете, Педріньо, Мудрик, Траоре

"Шахтар" (після 64 хвилини): Шевченко, Конопля, Мампассі, Вітао, Сіпріано, Бондаренко, Маркос, Танковскій, Очеретько, Соломон, Дентіньо.

Раніше повідомлялося, що мешканка окупованого Донецька показала, як зараз виглядає територія навколо стадіону "Донбас-Арена".