Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

"Динамо" влаштувало гольову перестрілку з клубом зі Швейцарії: відеоогляд

Київське "Динамо" в товариському матчі в рамках навчально-тренувального збору зіграло внічию з клубом "Люцерн" з Швейцарії.

Кияни невдало розпочали матч і пропустив два голи до 16-й хвилині. На цьому клуби пішли на перерву. На початку другого тайму Ледньов скоротив розрив в рахунку, але швейцарці незабаром забили третій гол. Втім, динамівцям в кінцівці матчу вдалося уникнути поразки. Антюх на 80-й хвилині зробив рахунок 2:3, а потім Гармаш відновив рівновагу.

"Динамо" Київ, Україна - "Люцерн" Швейцарія - 3:3 (0:2)

Голи: Ледньов, 56, Антюх, 80, Гармаш, 88 - Соргіч, 9, 63, Угриничі, 16.

"Динамо": Бойко, Кравченко (Скорко, 46), Шабанов (Бражко, 81), Сирота, Сідклей (Дубінчак, 46), Андрієвський (Коробенко, 81), Шепелев (Гармаш, 73), Де Піна (Ледньов, 46) , Буяльський (Цітаішвілі, 83), Родрігес (Кулач, 73), Супряга (Антюх, 61).