Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Найкраща тенісистка України здобула важку перемогу на Олімпіаді

Перша ракетка України Еліна Світоліна в 1/16 фіналу Олімпійського тенісного турніру добилася перемоги над представницею Австралії Айлою Томлянович і вийшла в наступне коло.

Світоліна впевнено почала матч і повела з рахунком 2:0, але потім австралійка перехопила ініціативу і виграла чотири гейми поспіль. Українці вдалося зрівняти рахунок, але кінцівка партії виявилася за Томлянович. На початку другої партії Світоліна програла свою подачу, але зуміла переломити хід сету, зробила два брейки і довела партію до перемоги. У вирішальному сеті Світоліна вигравала з рахунком 3:0, але дозволила суперниці зрівняти рахунок. Вирішальним виявився дев'ятий гейм, який українка виграла на подачі Томлянович. У наступному геймі на своїй подачі Світоліна оформила перемогу.

Еліна Світоліна (Україна) - Айла Томлянович (Австралія) - 4:6, 6:3, 6:4

Раніше повідомлялося, що українські тенісистки сестри Кіченок вийшли до чвертьфіналу Олімпіади в парному розряді.