• НБУ:EUR 42.40

18 травня

17 травня

В Японії Олімпійські ігри виграв підліток: це другий результат в історії

13-річна японка Момідзі Нісія стала чемпіонкою Олімпійських ігор в Токіо по скейтборду в дисципліні "стріт".

Нісія завоювала золоту медаль у віці 13 років і 330 днів і це стало другим результатом в історії Олімпіади. Більш молода чемпіонка була лише в 1936 році на Іграх в Берліні. Тоді "золото" завоювала американка Марджорі Гестрінг у віці 13 років і 268 днів.

Нісія набрала 15,26 бали і в боротьбі за чемпіонський титул випередила 13-річну бразилійку Райсс Ліл (14,64), а також 16-річну співвітчизницю Фуну Накамі (14,49).

Варто зазначити, що змагання зі скейтбордингу проводяться вперше в історії Олімпійських ігор.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор в категорії до 48 кілограмів.