RU  UA

Знамениті острова вперше в історії взяли золото Олімпіади

Спортсменка з Бермудських островів вперше в історії завоювала золоту медаль Олімпійських ігор.

Подробиці - в сюжеті Апостроф News.

Флора Даффі посіла перше місце в змаганнях з триатлону, який поєднує в собі плавання, велогонку і біг. Бермудка пройшла дистанцію за 1 годину 55 хвилин 36 секунд. У боротьбі за золоту медаль Даффі випередила британку Джорджію Тейлор Браун, а також американку Кеті Заферес, які стали срібною та бронзовою призерками відповідно.

Варто відзначити, що Бермуди вперше завоювали медаль Олімпіади в 1976 році в Монреалі. Тоді остров'яни стали бронзовими призерами в боксі.

Україну в тріатлоні повинна була представляти Юлія Єлістратова, але її усунули від Олімпіади через допінговий скандал.

Бермуди знаходяться в північно-західній частині Атлантичного океану, в 900 км від Північної Америки. Острови знамениті тим, що в цьому районі нібито відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних судів, і інші аномальні явища.

Раніше повідомлялося, що українська боксерка Анна Лисенко вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади.