Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Шокувала Німеччину: львів'янка створила суперсенсацію на Олімпіаді

Українська трекова велогонщиця Олена Старикова створила гучну сенсацію в спринті. 25-річна львів'янка вийшла в півфінал на Олімпійських іграх в Токіо.

У чвертьфіналі наша велогонщиця перемогла німецьку топ-велогонщицю, срібну призерку Токіо в командному спринті 21-річну Лі Софі Фрідріх.

Дивіться: Українки у фантастичній гонці завоювали олімпійське срібло у веслуванні

У першій гонці 1/4 фіналу Олена випередила суперницю на 0,001 секунди. Але в другому заїзді вже німкеня була швидшою, випередивши Старикову на 0,018 секунди.

У додатковому заїзді Старикова зробила феноменальний ривок на фініші і буквально вкрала перемогу у німкені, випередивши її на 0,019 секунди.

Дивіться: Тільки срібло: "Полтавський танк" програв скандальний бій в фіналі Олімпіади

У півфіналі суперницею Олени Старикової на треку буде Вей Це Лі з Гонконгу. Півфінальні гонки пройдуть о 4:18 і 4:39 ранку по Києву.

Зазначимо, що у кейріні Олена Старикова посіла 4-е місце, зупинившись за крок від медалі.