Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

Диво в Харкові: "Шахтар" проповз у груповий турнір Ліги чемпіонів

Один удар в площину воріт і два голи - це харківське диво "Шахтаря" в Лізі чемпіонів.

Команда італійського наставника Роберто де Дзербі вийшла в груповий турнір ЛЧ, пройшовши за сумою двох матчів бронзового призера чемпіонату Франції "Монако".

У Харкові вже після перерви "Шахтар" горів 0:2 (дубль записав на свій рахунок Віссам Бен Єддер). На 74-й хвилині промінчик надії "гірникам" подарував Марлос, точним ударом завершивши потужну атаку "гірників". Це був єдиний удар "Шахтаря" у площину воріт суперника (за ударами 9 - 25 і 1 - 7 в площину).

А вирішальний гол був забитий на 114-й хвилині. Це захисник "Монако" Рубен Агілар вразив свої ворота, намагаючись перервати передачу Михайла Мудрика на Фернандо.

2:2 - "Шахтар" йде в груповий турнір Ліги чемпіонів, а "Монако" зіграє в груповому турнірі Ліги Європи.

Жеребкування групового турніру ЛЧ пройде у четвер, 26 серпня.

Нагадаємо, в першій грі "Шахтар" обіграв "Монако" з рахунком 1:0.