20 квітня

19 квітня

18 квітня

Медальний залік Паралімпіади: Україна в топ-5 таблиці медалей

Літні Паралімпійські ігри-2020 року, що проходять в столиці Японії Токіо, вийшли на фінішну пряму. За десять днів змагань українські спортсмени-паралімпійці завоювали 94 медалі - 24 золотих, 44 срібних і 26 бронзових.

Як повідомляє "Апостроф" з посиланням на Tokyo-2020, у медальному заліку Україна посідає 5-те місце, випереджаючи на два "золота" Нідерланди і на три - Бразилію.

У таблиці медалей лідирує команда Китаю. Спортсмени з Піднебесної завоювали 85 золотих, 53 срібних і 46 бронзових медалей.

Другими йдуть спортсмени Великої Британії - 37 золотих, 34 срібних і 40 бронзових нагород.

Першу трійку замикають паралімпійці США - 34 золотих, 34 срібних і 24 бронзових нагороди.

А четвертими йдуть паралімпійці ПКР, що завоювали 107 медалей - 34 золотих, 29 срібну і 44 бронзових.

Зазначимо, що за кількістю медалей Україна четверта - більше нагород тільки у Китаю, Великобританії та ПКР.