Субота, 4 травня

4 травня

У стилі Брюса Лі: футболіст вирубив суперника ударом шипами в обличчя, моторошне відео

Жахливий епізод стався в матчі 2-го за силою футбольного дивізіону Бразилії між "Ботафого" і "Клуб Регатас Бразил".

На 31-й хвилині поєдинку захисник гостей Жоау Андраде Каетану зупинив прохід форварда господарів Рафаеля Наварро наджорстоким фолом. Він прямою ногою шипами бутсів вперед завдав удар супернику прямо в обличчя.

За цей фол Каетану одразу ж було вилучено з поля. Дивно, але Наварро, незважаючи на страшний фол, зміг продовжити матч і на 45-й хвилині зустрічі відзначився результативною передачею.

На 83-й хвилині Рафаеля все ж замінили, а його команда встигла забити ще один гол і здобула перемогу у грі з рахунком 2:0.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у Бразилії футболіст до втрати свідомості побив суддю.