Четвер, 2 травня

2 травня

"Шахтар" знищив "Зорю" у чемпіонаті України: відео

Донецький "Шахтар" здобув розгромну перемогу над луганською "Зорею" у стартовому матчі 11-го туру чемпіонату України. Поєдинок у Києві на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 6:1.

"Гірники" вийшли вперед вже на 11-й хвилині. Фернандо опинився в ситуації віч-на-віч із Дмитром Мацапурою і спокійно того переграв.

Ще до перерви господарі оформили розгром. Спочатку забив Педріньо, а через кілька хвилин дубль оформив Фернандо.

У другому таймі Олександру Гладкому вдалося скоротити відставання в рахунку, на що "Шахтар" відповів дублем Тете і голом Данила Сікана.

"Шахтар" - "Зоря" - 6:1

Голи: Фернандо, 11; Педріньо, 28; Фернандо, 36; Гладкий, 63; Тете, 71; Сікан, 80; Тете, 90+2.

"Шахтар": Трубін, Матвієнко (Вітао, 76), Марлон (Ісмаїлі, 46), Бондар, Додо, Майкон, М. Антоніо, Марлос, А. Патрік (Сікан, 76), Педріньо (Тете, 64), Фернандо (Мудрик, 46).

"Зоря": Мацапура, Снурніцин, Вернидуб (Імереков, 20), Цвек, Казаков, Назарина (Фаворов, 46), Булеца (Луньов, 84), Громов (Овусу, 72), Гладкий, Аллахьяр, Шахаб (Крістіан, 72).

Перемога дозволила "гірникам" наздогнати київське "Динамо" в турнірній таблиці чемпіонату. В обох лідерів по 26 очок. "Зоря" із 20 балами - четверта.