• НБУ:EUR 42.65

23 травня

22 травня

Беззубі "вовки": "Рому" розтрощили за полярном колом у Лізі конференцій

Норвезький "Буде-Глімт" створив справжню сенсацію, розгромивши римську "Рому" в домашньому матчі 3-го туру Ліги конференцій з рахунком 6:1.

Головний тренер "вовків" Жозе Моуріньо виставив на гру більш ніж експериментальний склад, але навіть це не може бути виправданням для італійського клубу такого принизливого рахунку.

Перший тайм не віщував погрому римлян і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Однак вже після перерви норвежці забили у ворота "Роми" ще чотири м'ячі. Героєм зустрічі став форвард "Буде-Глімт" Ерік Ботхейм, який зробив хет-трик і віддав три результативні передачі.

Ліга конференцій, група C, 3-й тур

"Буде-Глімт" - "Рома" - 6:1

Голи: Ботхейм, 8; Берг, 20; Ботхейм, 52; Сольбаккен, 71; Пеллегріно, 78; Ботхейм, 80 - Перес, 28.

"Буде-Глімт" набрав 7 очок і вийшов у лідери групи. "Рома" (6 балів) - 2-га, софійський ЦСКА (1) - третій, луганська "Зоря" (0) - 4-та. Болгарська і українська команди свій матч 3-го туру грають у ці хвилини.