Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Салах крутіше Роналду: "Ліверпуль" знищив "Манчестер Юнайтед" у чемпіонаті Англії

"Ліверпуль" завдав нищівної поразки "Манчестер Юнайтед" у матчі 9-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок на "Олд Траффорд" завершився перемогою гостей з рахунком 5:0.

"Червоним" вдалося засмутити Давида Де Хеа двічі у стартові 15 хвилин. Спочатку результативним ударом відзначився Набі Кейта, а потім рахунок 2:0 зробив Діогу Жота.

На 38-й хвилині справу до розгрому довів Мохамед Салах. Він же зробив дубль у самому кінці першого тайму. Одразу після перерви єгиптянин оформив хет-трик.

Тут же Кріштіану Роналду один м'яч відіграв, але гол португальця було скасовано через зафіксований у нього за допомогою VAR офсайд.

Догравали поєдинок господарі в меншості. Поль Погба завдав важкої травми Набі Кейта, грубо зігравши проти того прямою ногою в підкаті. "Ліверпуль" же не став добивати суперника, спокійно догравши зустріч.

Чемпіонат Англії, 9-й тур

"Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль" - 0:5
Голи: Кейта, 5; Жота, 13; Салах, 38; Салах, 45+5; Салах, 50.
Вилучення: Погба, 60 (Манчестер Юнайтед).

"Ліверпуль" набрав 21 очко і піднявся на 2-ге місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. "Манчестер Юнайтед" із 14 балами йде 7-м.