1 травня

30 квітня

29 квітня

У феєричному матчі визначився перший чвертьфіналіст Кубка України: відео

У вівторок, 26 жовтня, було зіграно перший матч 1/8 фіналу Кубка України. У Харкові "Металіст 1925" приймав "Олександрію" та програв із розгромним рахунком 2:5.

Ще до перерви гості двічі змогли відзначитися забитими м'ячами у воротах господарів – дубль оформив Еміль Мустафаєв. У дебюті другого тайму Юрій Копіна довів рахунок до розгрому.

У час, що залишився, команди забили ще по два голи, тим самим встановивши підсумковий рахунок поєдинку. Таким чином, "Олександрія" стала першим чвертьфіналістом Кубка України сезону-2021/2022.

Кубок України, 1/8 фіналу

"Металіст 1925" - "Олександрія" - 2:5
‚Голи:
Криськів, 63; Ременюк, 85 – Мустафаєв, 24; Мустафаєв, 29; Копіна, 53; Кірюханцев, 70; Устименко, 90+1.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що відомий футболіст розповів про премії Ахметова за перемогу над "Динамо".