Неділя, 12 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

12 травня

Неймовірна реакція: юний голкіпер здійснив п'ять крутих сейвів за 10 секунд, відео

Справжні чудеса реакції у матчі проти однолітків із "Манчестер Юнайтед" продемонстрував голкіпер команди "Вулвергемптона" у віці до 18 років Джеймс Сторер.

У першому таймі поєдинку під час однієї з атак "червоних дияволів" воротар "вовків" здійснив одразу п'ять неймовірних сейвів протягом 10 секунд. До того ж, рятувати власні ворота Стореру довелося як після ударів суперників, так і після невдалих дій партнерів за командою.

У тій атаці Джеймс так і не дав забити гравцям "Манчестер Юнайтед" і ще до перерви довести справу до розгрому, оскільки до того часу "Вулвергемптон" вже програвав з рахунком 0:2.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Жозе Моуріньо після свого вилучення керував командою з-за паркану.