2 травня

1 травня

30 квітня

Феєрія від "гірників": "Шахтар" у Києві розгромив "Десну", відео

Донецький "Шахтар" у Києві на НСК "Олімпійський" з рахунком 4:1 розгромив чернігівську "Десну" у домашньому матчі 13-го туру чемпіонату України.

"Гірники" вийшли вперед у поєдинку вже на 9-й хвилині. Додо прострілив із правого флангу, а Манор Соломон із близької відстані замкнув його передачу.

Не реалізувавши ще кілька моментів, господарі несподівано пропустили – Денис Безбородько втік від Валерія Бондаря з Марлоном і переграв Анатолія Трубіна.

Але через чотири хвилини "Шахтар" знову був попереду. Це Георгію Судакову вдався прекрасний удар метрів із 20.

Після перерви "гірники" довели справу до розгрому. Спочатку ефектним забитим м'ячем відзначився Тете.

Через хвилину крапку у грі поставив Фернандо.

Чемпіонат України, 13-й тур

"Шахтар" - "Десна" - 4:1
Голи:
Соломон, 9; Судаков, 27; Тете, 62; Фернандо, 63 – Безбородько, 23.

"Шахтар" продовжує йти другим у чемпіонаті України, набравши у 13 іграх 32 очки. Від київського "Динамо" "гірники" відстають на три бали. "Десна" (18 очок) йде 9-ю.