Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

"Гармати" Сидорчука зарішали: "Динамо" перемогло у Маріуполі, відео

Київське "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Маріуполем" у виїзному матчі 13-го туру чемпіонату України. Підсумковий рахунок поєдинку – 3:1 на користь "біло-синіх".

Зустріч розпочалася без розгойдування. Вже на 4-й хвилині господарі вийшли вперед після реалізованого пенальті Дмитром Мишньовим. 11-й метровий удар було призначено за гру рукою Сергієм Сидорчуком.

Однак через два обороти секундної стрілки рахунок став рівним. Це Сидорчук виправився, вразивши ворота "Маріуполя" дальнім ударом.

Ще до перерви кияни змогли вийти вперед - після потрапляння м'яча у стійку вдало на добиванні зіграв Микола Шапаренко.

Уже після перерви той самий Сидорчук оформив дубль. Сергій знову забив після дальнього удару.

"Маріуполь" не здався і зміг у компенсований час один м'яч відіграти, але на більше господарів не вистачило.

Чемпіонат України, 13-й тур

"Маріуполь" - "Динамо" - 2:3
Голи:
Мишньов, 4 (з пен.)
; Клименко, 90+1 – Сидорчук, 6; Шапаренко, 29; Сидорчук, 68.

"Динамо" продовжує лідирувати у чемпіонаті України, набравши у 13 іграх 35 очок. "Маріуполь" (4 бали) йде останнім.