НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

"Зоря" познущалася з "Металіста 1925" у чемпіонаті України: відео

Луганська "Зоря" здобула розгромну перемогу над харківським "Металістом 1925" у виїзному матчі 13-го туру чемпіонату України. Поєдинок завершився з рахунком 6:1.

Господарі відзначилися голом першими вже на 6-й хвилині. Забитий м'яч в активі Андрія Ременюка. Однак лише через три хвилини рахунок став рівним. Паритет на табло встановив Аллахьяр Саядманеш із пасу Олександра Гладкого.

Ще до перерви рахунок став 2:1 на користь гостей. Тепер Гладкий вже забив сам.

У другому таймі "Зоря" просто познущалася з господарів, забивши чотири м'ячі. Посприяло цьому багато в чому вилучення Михайла Шершня за дві жовті картки.

Чемпіонат України, 13-й тур

"Металіст 1925" - "Зоря" - 1:6
'Голи:
Ременюк, 6 - Саядманеш, 9; Гладкий, 38; Саядманеш, 55; Гладкий, 71; Овусу, 77; Алібеков, 90+2.
Вилучення: Шершень, 66 ("Металіст 1925").

"Зоря" набрала 26 очок та піднялася на 3-тє місце у турнірній таблиці чемпіонату України. "Металіст 1925" (19 балів) йде 8-м.