Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Гучна сенсація у Києві: "Динамо" вперше програло у чемпіонаті України, відео

Київське "Динамо" сенсаційно програло полтавській "Ворсклі" у домашньому матчі 14-го туру чемпіонату України. Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:2.

"Біло-сині" мали кілька добрих моментів, щоб забити в першому таймі - чого вартий лише удар Карлоса де Пени у стійку.

Гості ж своїми шансами розпорядилися краще. На 34-й хвилині Олів'є Тілль виконав навіс зі штрафного, а Нунес Гонсалвес Лукас Рангел ударом головою влучив у ворота Георгія Бущана.

У другому таймі забити могли обидві команди, але знову реалізація виявилася кращою у полтавців. На 74-й хвилині Тілль реалізував пенальті, призначений за фол у карному майданчику господарів з боку Сергія Сидорчука.

У компенсований до другого тайму час "Динамо" змогло відіграти один м'яч, але шансів уникнути поразки у нього вже не було.

Чемпіонат України, 14-й тур

"Динамо" - "Ворскла" 1:2
Голи:
Вітіньо, 90+5 – Рангел, 34; Тілль, 74 (з пен.).
Вилучення: Кравчук, 80 ("Ворскла").

"Динамо" продовжує лідирувати у чемпіонаті України, набравши у 14 іграх 35 очок. "Ворскла" (28 балів) піднялася на 4-те місце.