Пʼятниця, 3 травня

2 травня

Україна з феноменальним результатом виграла чемпіонат світу з боротьби, випередивши росіян

Збірна України виграла загальний залік чемпіонату світу з боротьби U23, який відбувся у Белграді (Сербія).

Найсильнішими у своїх вагових категоріях стали Аліна Акобія-Грушина (до 57 кг), Анастасія Лавренчук (до 65 кг) та Анастасія Алпєєва (до 72 кг).

Вони принесли Україні перше в історії "золото" чемпіонатів світу U23 від 2017 року, коли подібні змагання почали проводитись.

У загальному заліку Україна набрала 161 бал та вперше виграла його, випередивши росіян, які лідирували перед останнім днем змагань. Команда із РФ завершила виступ зі 140 очками в активі. Третьою стала збірна США (102 бали).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що 19-річний український боксер побив росіянина і став чемпіоном світу.