26 червня

25 червня

24 червня

Хорватія пробилася на чемпіонат світу-2022, вирвавши перемогу у Росії: відео

Збірна Хорватії пробилася до фінальної частини чемпіонату світу-2022, обігравши вдома національну команду Росії у матчі заключного туру відбіркового турніру групи H. Зустріч у Спліті завершилася з рахунком 1:0.

Перший тайм поєдинку пройшов за значної переваги господарів, які кілька разів загрожували воротам Матвія Сафонова, але засмутити його їм так і не вдалося.

Росіяни до перерви вперед майже не ходили - звідси і 0 ударів у їхньому виконанні у стартові 45 хвилин гри.

У другому таймі завдання хорватів серйозно ускладнилося через калюжі, що утворилися на полі - гра часом стала більше схожою на водне поло.

Проте свої моменти "клітчасті" мали, та забити їм вдалося лише на 81-й хвилині після автогола Федора Кудряшова.

Відбір ЧС-2022, група H

Хорватія - Росія - 1:0

Гол: Кудряшов, 81 (автогол).

Збірна Хорватії набрала 23 очки та фінішувала першою у групі. Росіяни (22 бали) стали другими.