Четвер, 2 травня

2 травня

Суперник для України? Сербія відправила Португалію до плейоф

Збірна Сербії сенсаційно обіграла в гостях національну команду Португалії в матчі заключного туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 групи А і пробилася до фінальної частини турніру. Зустріч у Лісабоні завершилась із рахунком 2:1.

Господарі вийшли вперед уже на 2-й хвилині після голу Ренату Санчеша. Проте ще до перерви серби зуміли відігратися – забитим м'ячем відзначився Душан Тадіч.

Вирвали ж перемогу гості на останній хвилині основного часу другого тайму. Автором вирішального голу став Александар Мітрович.

Відбір ЧС-2022, група A

Португалія – Сербія – 1:2
Голи:
Санчеш, 2 – Тадіч, 33; Мітрович, 90.

Наступної весни збірна Португалії зіграє у плейоф за право виступити на чемпіонаті світу, куди ще має шанси потрапити і національна команда України.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що легенда російського футболу жорстко "розніс" свою збірну за провальну гру.