Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Динамо" знищило "Чорноморець" і повернуло собі лідерство у чемпіонаті України

Київське "Динамо" розгромило одеський "Чорноморець" у стартовому матчі 15-го туру чемпіонату України. Поєдинок завершився перемогою "біло-синіх" із рахунком 6:1.

Вже у першому таймі у воротах господарів побувало три м'ячі - голами відзначилися Віталій Буяльський та Вітіньо, який зробив дубль. Перед самою перервою одесити скоротили відставання у рахунку. Гол на рахунку Євгена Ісаєнка.

Проте уникнути розгрому "Чорноморцю" не вдалося. У дебюті другої половини гри Денис Гармаш забив четвертий м'яч "Динамо" у матчі. Потім знову забив, реалізувавши пенальті, Буяльський. А крапку у грі поставив Владислав Кулач.

Чемпіонат України, 15-й тур

"Чорноморець" - "Динамо" - 1:6
Голи:
Ісаєнко, 44 – Буяльський, 27; Вітіньо, 30; Вітіньо, 37; Гармаш, 48; Буяльський, 58 (з пен.); Кулач, 82.

"Динамо" повернуло собі лідерство у чемпіонаті України, набравши 38 очок. "Чорноморець" (11 балів) йде 12-м.