• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

Аутсайдер чемпіонату Англії принизив "Манчестер Юнайтед" із Роналду

"Манчестер Юнайтед" зазнав принизливої поразки від "Вотфорда" у виїзному матчі 12-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилась із рахунком 4:1.

Господарі могли забити вже на 11-й хвилині поєдинку, але Ісмаїла Сарр не реалізував пенальті. Тим не менш, до перерви у воротах "червоних дияволів" м'ячі таки побували.

На 28-й хвилині Джошуа Кінг відкрив рахунок, а перед самою перервою за невдале виконання 11-метрового удару виправився Сарр, який забив другий гол своєї команди.

У дебюті другого тайму Донні ван де Бек з пасу Кріштіану Роналду один м'яч відіграв, але гостей підвів їх капітан Гаррі Магвайр, якого було вилучено з поля за два попередження.

Вже у компенсований до другої половини гри час "Вотфорд" не лише забив третій гол, а й довів справу до розгрому.

Чемпіонат Англії, 12-й тур

"Уотфорд" - "Манчестер Юнайтед" - 4:1
Голи:
Кінг, 28; Сарр, 44; Педру, 90+2; Денніс, 90+6 - ван де Бек, 50.
Нереалізований пенальті: Сарр, 11 ("Вотфорд").
Вилучення: Магвайр, 69 ("Манчестер Юнайтед").

"Манчестер Юнайтед" із 17 очками в активі посідає 7-ме місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. "Вотфорд" набрав 13 балів і піднявся на 16-ту позицію.