Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Шахтар" дотиснув "Рух" у Києві, але не змістив "Динамо" з 1-го місця: відео

Донецький "Шахтар" обіграв львівський "Рух" у домашньому матчі 15-го туру чемпіонату України. Зустріч у Києві на НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 2:0.

Гра пройшла за територіальної переваги "гірників", проте по-справжньому гольових моментів було небагато. Найреальніший із них не реалізував Манор Соломон. Вже в заключну десятихвилинку поєдинку він ударом з-за меж карного майданчика влучив у стійку.

Але вирвати перемогу господарі все ж таки змогли. Спочатку на 86-й хвилині Маркос Антоніо засмутив гостей ударом здалеку. А через дві хвилини Тете реалізував вихід віч-на-віч з Юрієм Паньківим.

Чемпіонат України, 15-й тур

"Шахтар" - "Рух" - 2:0
Голи:
Маркос Антоніо, 86; Тете, 88.

"Шахтар" набрав 38 очок і наздогнав київське "Динамо" у турнірній таблиці чемпіонату України, поступаючись йому лідерством, забивши всього на м'яч менше. "Рух" (13 балів) йде 10-м.