• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

8 травня

У Туреччині форвард двічі замінив воротарів та виграв серію пенальті: відео

Форвард "Хатайспора" Маме Діуф став справжнім героєм матчу 1/32 фіналу Кубка Туреччини проти "Еюпспора".

Вже у компенсований до другого тайму час за рахунку 1:1 33-річний нападник зайняв місце у воротах своєї команди після того, як з поля було вилучено її голкіпера Абдуллу Їгітера, а всі заміни господарі вже зробили.

У додатковий час Діуф повернувся на свою основну позицію, оскільки у "Хатайспора" з'явилася можливість для додаткової заміни. Однак і другого голкіпера наприкінці екстра-тайму також було вилучено.

Діуф знову став у ворота і в серії пенальті вивів свою команду до наступного раунду турніру. Спочатку він реалізував свій 11-метровий удар, а згодом двічі йому не забили гравці гостей.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Кріштіану Роналду встановив феноменальний рекорд у світовому футболі.