Субота, 27 квітня

27 квітня

Заявка на зимове чемпіонство: "Шахтар" розгромив "Львів" та вийшов у лідери, відео

Донецький "Шахтар" здобув розгромну перемогу над "Львовом" у домашньому матчі 17-го туру чемпіонату України. Зустріч у Києві на НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 6:1.

"Гірники" на старті поєдинку могли виходити вперед, але Тете не реалізував два моменти. "Львів" же своїм шансом скористався сповна. Це Антві Ернест вразив дальній кут воріт Анатолія Трубіна.

Господарі відігралися на 45-й хвилині. Михайло Мудрик заробив пенальті, а той же Тете його реалізував. У дебюті другого тайму Педріньо вивів "Шахтар" уперед, замкнувши ударом у дотик простріл Віктора Корнієнка.

Під кінець зустрічі гості розсипалися та ще чотири рази пропустили від Артема Бондаренка, Марлоса з пенальті, Тараса Степаненка та Юхима Коноплі.

Чемпіонат України, 17-й тур

"Шахтар" - "Львів" - 6:1
Голи:
Тете, 45 (з пен.); Педріньо, 55; Бондаренко, 77; Марлос, 84 (з пен.); Степаненко, 86; Конопля, 90 – Ернест, 17.
Вилучення: Махмутович, 83 ("Львів").

"Шахтар" набрав 44 очки та випередив київське "Динамо" (41 бал) у турнірній таблиці чемпіонату України. "Львів" (16 очок) йде 12-м.