Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Гол Малиновського не допоміг: "Аталанта" програла та вибула з Ліги чемпіонів

Італійська "Аталанта" програла іспанському "Вільярреалу" у матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів за вихід до плейоф. Зустріч у Бергамо завершилася з рахунком 2:3 на користь гостей.

У першому таймі підопічні Унаї Емері двічі засмутили господарів. У перерві на полі у складі "Аталанти" з'явився українець Руслан Малиновський, але у дебюті другого тайму у воротах його команди побував третій м'яч.

Бергамаски знайшли у собі сили відіграти два голи. Автором першого з них якраз і став Малиновський, але на більше господарів не вистачило.

Ліга чемпіонів, група F, 6-й тур

"Аталанта" - "Вільярреал" - 2:3
Голи: Малиновський, 71; Сапата, 80 – Груневелд, 3; Капу, 42; Груневелд, 51.

"Аталанта" фінішувала третьою у групі із 6 очками в активі та навесні зіграє у Лізі Європи. "Вільярреал" набрав 10 балів і став другим, завоювавши місце у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Виграв групу "Манчестер Юнайтед" (11 очок), швейцарський "Янг Бойз" (5) став 4-м.