• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

Дебютний успіх Шевченка: "Дженоа" вперше виграла з українським тренером

"Дженоа", яку очолює українець Андрій Шевченко, вийшла до наступного раунду Кубка Італії, обігравши у 1/16 фіналу на своєму полі "Салернітану" з рахунком 1:0.

Перемогу "грифонам" приніс результативний удар головою Кейлеба Екубана, який замкнув навіс від Яя Каллона. Сталося це вже у другому таймі.

У першій же половині гри команди створили по одному непоганому моменту, які не реалізували Маттія Дестро у "Дженоа" та Мілан Джурич у "Салернітани".

Екубан міг забити і набагато раніше, але на 53-й хвилині м'яч після його удару з меж карного майданчика розминувся зі стійкою.

Кубок Італії, 1/16 фіналу

"Дженоа" - "Салернітана" - 1:0
Гол: Екубан, 76.

Для Шевченка це перша перемога у шести іграх після його повернення до Італії. У попередніх матчах команда українця лише одного разу зіграла внічию і чотири рази програла.