• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

11 травня

Форвард збірної України видав шикарний матч у європейському чемпіонаті: відео

Форвард збірної України та лісабонської "Бенфіки" Роман Яремчук відзначився вдалою грою у матчі 15-го туру чемпіонату Португалії з "Марітіму".

Вихованець львівського футболу вийшов на поєдинок у стартовому складі "орлів". У дебюті другого тайму Роман відзначився результативною передачею на Рафу Сілву, який зробив рахунок у поєдинку 4:0.

За дев'ять хвилин Яремчук забив уже сам, відправивши м'яч у порожні ворота гостей. Пас українцеві віддав той же Сільва.

На 77-й хвилині Романа було замінено. Сам матч "Бенфіка" виграла з рахунком 7:1.

Загалом у нинішньому сезоні Яремчук зіграв за "Бенфіку" 22 матчі, забив 6 м'ячів та зробив 5 результативних передач.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що один із лідерів "Динамо" перейде у найсильніший чемпіонат.