Середа, 1 травня

1 травня

Шевченко перервав ганебну серію у чемпіонаті Італії

"Дженоа", яку очолює українець Андрій Шевченко, зіграла внічию з "Аталантою" у домашньому матчі 19-го туру чемпіонату Італії, перервавши тим самим свою серію із чотирьох поспіль поразок у турнірі. Поєдинок на "Стадіо Луїджі Фераріс" завершився з рахунком 0:0.

Ініціативою протягом майже всього поєдинку володіли бергамаски, у стартовому складі яких вийшов колишній підопічний Шевченка у збірній України Руслан Малиновський. Проте втілити її хоча б в один гол гості не змогли.

"Дженоа" вкотре вже не здивувала грою в атаці - "грифони" за 90 хвилин поєдинку завдали всього одного удару по воротах суперників, та й той виявився неточним.

Чемпіонат Італії, 19-й тур

"Дженоа" - "Аталанта" - 0:0

Для Шевченка це друге набране очко у семи іграх чемпіонату Італії після його повернення на Апенніни. За українця команда поки що не перемагала у Серії А та перебуває на 18-му місці у турнірній таблиці з 11 очками в активі.

"Аталанта" набрала 38 балів та посідає 4-ту позицію.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Шевченко програв уп'яте в чемпіонаті Італії.