Субота, 4 травня

4 травня

Сенсація від "сорок": "Манчестер Юнайтед" не зміг обіграти аутсайдера чемпіонату Англії

"Манчестер Юнайтед" зіграв унічию із "Ньюкаслом" у виїзному матчі 19-го туру чемпіонату Англії. Зустріч на стадіоні "Сент-Джеймс Парк" завершилась із рахунком 1:1.

"Сороки" змогли відзначитись швидким голом - на 7-й хвилині їх вперед вивів французький півзахисник Аллан Сен-Максімен.

"Червоні дияволи" відігралися завдяки голу Едінсона Кавані вже після перерви. У гостей залишалося достатньо часу, щоб забити переможний м'яч, але господарі вистояли і піднесли тим самим сенсацію.

Чемпіонат Англії, 19-й тур

"Ньюкасл" - "Манчестер Юнайтед" - 1:1
Голи:
Сен-Максімен, 7 – Кавані, 71.

"Манчестер Юнайтед" набрав 28 очок і посідає 7-ме місце у турнірній таблиці першості Англії. "Ньюкасл" (11 балів) іде передостаннім – 19-м.