Субота, 4 травня

4 травня

"Манчестер Юнайтед" сенсаційно програв у першому матчі року

"Манчестер Юнайтед" зазнав поразки від "Вулвергемптона" у домашньому матчі 21-го туру чемпіонату Англії. Зустріч на стадіоні "Олд Траффорд" завершилася з рахунком 0:1.

"Червоні дияволи" провели далеко не найкращу свою гру. За 90 хвилин поєдинку "вовки" створили більше гольових моментів і цілком заслужено перемогли.

У господарів найреальніший шанс забити не використав Бруну Фернандеш. На 68-й хвилині він пробивав з меж карного майданчика, але влучив у поперечину. Гол Кріштіану Роналду, забитий за кілька миттєвостей, було скасовано через офсайд.

"Вулвергемптон" вирвав перемогу в останню десятихвилинку матчу. Три очки гостям приніс точний удар Жоау Моутіньо.

Чемпіонат Англії, 21-й тур

"Манчестер Юнайтед" - "Вулвергемптон" - 0:1
Гол:
Моутіньо, 82.

"Манчестер Юнайтед" із 31 очком в активі посідає 7-ме місце у турнірній таблиці першості Англії. "Вулвергемптон" (28 балів) піднявся на 8-му позицію.