• НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

27 червня

"Манчестер Сіті" без Зінченка сенсаційно перервав серію із 12 перемог

"Манчестер Сіті" не зміг обіграти "Саутгемптон" у матчі 23-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилась із рахунком 1:1.

"Городяни" розпочали поєдинок не найкращим чином – вже на 7-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки голу Кайла Вокера-Пітерса.

Відігратися чинний чемпіон зміг лише за годину ігрового часу. Результативним ударом відзначився Емерік Ляпорт.

Українець Олександр Зінченко у заявку на матч не потрапив через хворобу – він все ще не відновився від наслідків коронавірусу. Зігравши ж унічию, "Манчестер Сіті" перервав свою 12-матчеву переможну серію у чемпіонаті Англії.

Чемпіонат Англії, 23-й тур

"Саутгемптон" - "Манчестер Сіті" - 1:1
Гол: Вокер-Пітерс, 7 - Ляпорт, 65.

"Манчестер Сіті" набрав 57 очок і впевнено лідирує у чемпіонаті Англії. "Саутгемптон" (25 балів) йде 12-м у турнірній таблиці.