Четвер, 2 травня

1 травня

Феєричний порятунок: "Реал" ледь не зганьбився в чемпіонаті Іспанії

Мадридський "Реал" зіграв унічию з "Ельче" у домашньому матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч завершилась із рахунком 2:2.

Все для "вершкових" могло скластися набагато краще в цьому поєдинку, якби Карім Бензема реалізував пенальті на 33-й хвилині. Однак він пробив вище воріт.

"Ельче" покарав титулованого суперника наприкінці першого тайму – рахунок відкрив форвард гостей Лукас Боє. На 76-й хвилині Пере Мілья забив другий м'яч у ворота господарів.

Але "Реал" зміг уникнути поразки. Спочатку на 82-й хвилині Лука Модрич реалізував пенальті, а у компенсований до другого тайму час нічию господарям приніс Едер Мілітао.

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

"Реал" - "Ельче" - 2:2
Голи: Модрич, 82 (з пен.); Мілітао, 90+2 – Боє, 42; Мілья, 76.
Нереалізований пенальті: Бензема, 33 ("Реал").

"Реал" набрав 50 очок і продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії. "Ельче" (23 бали) йде 15-м у турнірній таблиці.