Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Попереду матч із Росією? Збірна України вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футзалу

Збірна України обіграла збірну Казахстану з рахунком 5:3 у матчі 1/4 фіналу Чемпіонату Європи з футзалу, який відбуваєтьс в Нідерландах, і вийшла до півфіналу турніру.

"Синьо-жовті" відкрили рахунок у поєдинку на 15-й хвилині. У другому таймі вони забили ще двічі, але суперник зміг повернутись у гру, відповівши двома своїми м'ячами.

Тим не менш, українці все ж таки вистояли - спочатку забили ще двічі, пропустивши вже після цього ще один гол наприкінці зустрічі.

Чемпіонат Європи, 1/4 фіналу

Казахстан – Україна 3:5
Голи:
Дуглас, 34; Оразов, 38; Оразов, 40 – Шотурма, 15 (з пен.); Корсун, 25; Зварич, 30; Разуванов, 39; Лебідь, 39.

У півфіналі збірна України зіграє з переможцем пари Росія – Грузія.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України з футзалу сенсаційно вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи.