• НБУ:EUR 42.70
НБУ:USD  39.60

24 травня

На Олімпіаді-2022 розіграли перший комплект нагород

На зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні розіграно перший комплект нагород – за медалі боролися лижниці у дисципліні скіатлон.

Гонку впевнено виграла головна фаворитка на перемогу норвежка Тереза Йохауг. Другою фінішувала представниця команди Олімпійського комітету Росії (ОКР) Наталія Непряєва. "Бронзу" завоювала Тереза Штадлобер із Австрії.

Олімпіада-2022, лижні гонки, жінки, скіатлон

1. Тереза Йохауг (Норвегія) – 44.13,7
2. Наталія Непряєва (Росія) – 30,2
3
. Тереза Штадлобер (Австрія) – 30,5

Цьогорічна зимова Олімпіада відбуватиметься від 4 до 20 лютого. Паралімпіада – від 4 до 13 березня. Окрім столиці Китаю, змагання прийматимуть Чжанцзякоу та гірський регіон Яньцин.

Україну на Іграх представлятимуть 45 спортсменів у 12 дисциплінах. Це рекордна кількість видів спорту на зимовій Олімпіаді, де виступатимуть українці.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що російський пропагандист вчинив скандал із українським журналістом на Олімпіаді.