Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Олімпіада-2020: сенсаційна перемога німкені та фатальний промах українки

На зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні відбулися жіноча індивідуальна гонка.

Україну в ній представляли три спортсменки - Ірина Петренко, Юлія Джима та Валентина Семеренко, але завершити змогли лише перші дві. Остання зійшла з дистанції через проблеми зі здоров'ям.

Петренко ж та Джима провели гонку досить успішно. Ірина стала однією із двох біатлоністок, яка пройшла дистанцію без жодного промаху. Фінішувала вона 11-ю.

Джима ж цілком могла поборотися за медаль, але на останньому вогневому рубежі зробила фатальний промах, який став для неї другим у гонці та поставив хрест на її надіях на нагороду. У підсумку, Юлія посіла 10-те місце.

Олімпійською чемпіонкою в дисципліні несподівано стала нестабільна Деніз Херманн. "Срібло" виборола францужена Анаїс Шевальє-Буше, "бронзу" - норвежка Марте Улсбю-Ройселанн.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український фігурист "змусив" російського журналіста розмовляти українською.