Вівторок, 30 квітня

30 квітня

29 квітня

Олімпіада-2022: хокейна збірна Росії зганьбилась у матчі з Канадою

Жіноча збірна Канади з хокею розгромила національну команду Росії у матчі групового етапу на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні з рахунком 6:1.

"Кленові листки" потужно розпочали поєдинок і вже на 3-й хвилині закинули суперницям із РФ дві шайби. У другому періоді канадки відзначилися ще двома голами, але й пропустили одного разу у власні ворота.

У третій 20-хвилинці команда з Північної Америки оформила розгром над росіянками, закинувши ще дві шайби.

Олімпіада-2022, хокей, жінки, груповий етап

Канада - Росія - 6:1
Голи: Ньорс, 3; Фільє, 3; Раттай, 28; Емброуз, 31; Джонстон, 42; Поулін, 46 – Шохіна, 38.

Збірна Канади набрала 9 очок у трьох матчах та є лідером своєї групи. У росіянок в активі 3 бали та 3-тє місце у турнірній таблиці.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що канадські хокеїстки відмовлялися грати з росіянками на Олімпіаді-2022.