Субота, 27 квітня

27 квітня

Українець здійснив фантастичний прорив у гонці переслідування у Пекіні

На зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні відбулася чоловіча гонка переслідування з біатлону.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ-2022: АКТУАЛЬНА ТАБЛИЦЯ МЕДАЛЕЙ

Україну в ній представляли три спортсмени - Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко. Перші двоє, які стартували 13-м та 15-м, мали непогані позиції для боротьби за медалі, але обох підвела стрільба. Підручний допустив п'ять промахів і фінішував 13-м, Прима із шістьма промахами став 18-м.

А ось Дудченко здійснив просто неймовірний прорив. Попри три промахи на вогневих рубежах він посів 23-тє місце, хоча стартував із 60-ї позиції

ЯК ВИСТУПАЄ УКРАЇНА НА ОЛІМПІАДІ-2022 13 ЛЮТОГО

Олімпійським чемпіоном у гонці переслідування став француз Кентен Фійон-Має. "Срібло" завоював норвежець Тар'єй Бьо, "бронзу" - Едуард Латипов з Олімпійського комітету Росії.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що відому біатлоністку забрали на руках після фінішу.