Неділя, 28 квітня

28 квітня

Попри падіння: українка провела найкращу гонку на Олімпіаді-2022

Українська біатлоністка Юлія Джима не змогла поборотися за медаль у мас-старті на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ-2022: АКТУАЛЬНА ТАБЛИЦЯ МЕДАЛЕЙ

31-річна киянка була єдиною представницею своєї країни у гонці. Та вже старт не задався Юлії - вона впала на першому колі дистанції і припустилася промаху на дебютному вогневому рубежі.

Після чистої стрільби на другій "лежці" вона вийшла на 9-те місце, але потім двічі не потрапила у ціль на першій "стійці". На останньому вогневому рубежі українка відпрацювала точно та фінішувала сьомою. Для неї це найвища позиція на Іграх у Пекіні.

Цікаво, що три промахи Джими - це найкращий результат серед усіх учасниць гонки.

ЯК ВИСТУПАЄ УКРАЇНА НА ОЛІМПІАДІ-2022 18 ЛЮТОГО

Олімпійською чемпіонкою у дисципліні стала француженка Жюстін Бреза-Буше. "Срібло" виборола норвежка Тіріль Екгофф, "бронзу" - її співвітчизниця Марте Улсбю-Ройселанн (Норвегія).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська лижниця емоційно висловилася про провалений допінг-тест.