Четвер, 2 травня

2 травня

"Ювентус" втратив перемогу в Іспанії в Лізі чемпіонів: відео

Іспанський "Вільярреал" та туринський "Ювентус" зіграли внічию у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч, яка відбувалася на стадіоні першої команди "Естадіо де ла Кераміка", завершилася з рахунком 1:1.

"Стара синьйора" спромоглася засмутити господарів вже на першій хвилині матчу, коли Душан Влахович після довгого закидання майстерно розібрався із двома суперниками, які висіли на його спині, і пробив точно в дальній кут воріт іспанців.

"Вільярреал" відігрався у середині другого тайму. Дані Парехо вивели на побачення з Войцехом Щенсни, і півзахисник господарів зблизька пробив повз воротаря гостей.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, перший матч

"Вільярреал" – "Ювентус" – 1:1

Голи: Парехо, 66 – Влахович, 1.

Поєдинок у відповідь команди зіграють 16 березня в Турині на стадіоні "Альянц Стедіум".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ювентус" здійснив фантастичний камбек у чемпіонаті Італії.