Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Це фантастика: українці захопили весь подіум у біатлоні на Паралімпіаді

На зимових Паралімпійських іграх-2022 у Пекіні чоловіча біатлонна гонка на 6 кілометрів завершилися фантастичним тріумфом українських спортсменів - вони зайняли весь п'єдестал пошани.

Найкращим на дистанції став Віталій Лук'яненко. "Срібло" та "бронзу" у гонці також завоювали українці - Олександр Казик та Дмитро Суярко відповідно.

"Це фантастика. Видно, що призери дуже зворушені таким успіхом. Це мають бути неймовірні американські гірки на емоційному рівні – вони намагаються радіти тут, у той час як у них удома йде війна. Це дуже сильно", - прокоментував тріумф українців експерт шведського телеканалу SVT Хелен Ріп.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська чемпіонка жорстко принизила російських спортсменів.