29 квітня

28 квітня

27 квітня

Перемога для всієї країни: збірна України обіграла у Німеччині "Боруссію"

Збірна України обіграла менхенгладбахську "Боруссію" у товариському матчі. Зустріч на стадіоні німецького клубу завершилася з рахунком 2:1.

"Синьо-жовті" вийшли вперед уже на 9-й хвилині поєдинку після вдалої гри Михайла Мудрика на випередження, який обігнав на швидкості свого опонента і встиг до м'яча першим, ніж воротар "Борусії". Забивав вінгер збірної України вже у порожні ворота.

Проте через п'ять хвилин німці відігралися. Юхим Конопля грубо помилився перед власними воротами, подарувавши м'яч супернику, після чого Конор Носс без проблем переграв Георгія Бущана у ближньому бою.

Перемогу українцям на 82-й хвилині приніс Олександр Пихальонок, який прошив воротаря "Боруссії" потужним ударом метрів з 20.

Товариський матч

Україна - "Боруссія" М - 2:1

Голи: Мудрик, 9; Пихальонок, 82 - Носс, 14.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гравець збірної України забив гол-шедевр у чемпіонаті Англії.