РУС. | УКР.

Четвер, 19 жовтня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.43
Світ

Новини

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Журналісти знайшли мільйони екс-прем'єра-втікача Лазаренка в литовському банку

На рахунку в одному з банків Литви заморожені близько $30 млн, пов'язаних з екс-прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Міжнародний проект журналістських розслідувань OCCRP, який у свою чергу посилається на литовське видання 15min.lt

У повідомленні наголошується, що сума близько 30 мільйонів доларів заморожена на рахунку литовського відділення шведського банку SEB. Суд Литви протягом останніх 17 років кожні декiлька місяців продовжує заморожування цих коштів. Рахунок з цими грошима раніше належав ліквідованому банку Лазаренка European Federal Credit Bank, він знаходився в банку Hermis, який згодом був куплений литовським відділенням банку SEB.

У самому банку інформацію про мільйони Лазаренка коментувати відмовилися.

Розслідувачі зазначають, що 30 мільйонів доларів, які знаходяться в литовському банку, це частина з близько 200-250 млн доларів, які пов'язують з екс-прем'єром Лазаренком. Ці кошти з подачі американських властей заморозили в декількох країнах в 2004 році.

Нагадаємо, Павло Лазаренко здійснив втечу з України в 1999 році.

Як повідомляв "Апостроф", офшори Павла Лазаренка були виявлені в базі даних, оприлюдненої Міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів, в рамках так званого Панамагейту.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: Світ Тема:

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...