RU   UA   EN  

Пʼятниця, 24 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Світ

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

24 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Виверження перетворить все в пустелю: виявлено небезпечну аномалію під супервулканом в США

У Йеллоустонському національному парку в США виявили нову теплову аномалію, що має тенденцію до розширення і є доказом активності однойменного супервулкана.

Про це з посиланням на фахівців Геологічної служби США повідомляє британське видання Daily Express.

Як наголошується, збільшення температури є одним з ознак бурхливої підземної діяльності, яка може призвести до виверження вулкана, вірніше до вибуху супервулкана.

Чергова теплова аномалія була виявлена після того, як через зростаючу температури на певній ділянці місцевості почали гинути дерева. Експерти вивчили інфрачервоні супутникові знімки 2017 року, порівняли їх зі знімками 90-х років і прийшли до висновку, що між озером Вест-Терн і геотермальною зоною "Озеро Терн" (виявленою раніше) з'явилася нова теплова зона. Тобто два десятиліття тому її там не було, а це, як повідомляється, погана ознака.

Підкреслюється, що нова теплова аномалія є черговим доказом активності Йеллоустону, в тому числі геотермальної. Вона доводить, що подібні прояви стали регулярними в цій місцевості. Тому фахівці впевнені, що картографування цієї місцевості і застосування супутникового моніторингу надзвичайно важливі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", американський супервулкан Йеллоустоун, розташований на території Національного парку в штаті Вайомінг, подає ознаки швидкого виверження.

Новости партнеров

Загрузка...