RU  UA  EN

Понеділок, 19 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

300 грамів в день: у Північній Кореї помітили ознаки наближення голоду

Німецька гуманітарна організація Deutsche Welthungerhilfe констатувала катастрофічну нестачу продовольства в КНДР внаслідок рекордного неврожаю 2018 року, викликаного повенями і сильною спекою.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глава представництва цієї організації в Північній Кореї Ларс Дюеркоп повідомив, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією влади КНДР скорочують добовий продовольчий пайок для громадян з 576 до 300 грамів. Пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі.

За його словами діти, жінки і люди похилого віку звільнені від даного обмеження. Ті ж, хто потребує додаткового продовольстві і має в своєму розпорядженні фінансовими коштами, можуть купити інші продукти на невеликих ринках.

Дюеркоп також зазначив, що міжнародні санкції перешкоджають імпорту в КНДР сільськогосподарської техніки, виробничого сировини і добрив.

"Навіть з імпортом парників ми як гуманітарна організація зазнаємо труднощів, оскільки підпірки для парників - це металеві прути, які знаходяться в списку санкцій", - вказав він.

Глава представництва наголосив, що в даний час клопотання про винятки для режиму санкції відносно КНДР знаходяться на розгляді Комітету ООН з санкцій Нью-Йорку.

"Ми сподіваємося на швидкий розгляд цих клопотань", - сказав Дюеркоп.

Глава північнокорейського філії Deutsche Welthungerhilfe також сподівається на фінансування гуманітарних програм для Північної Кореї за допомогою засобів таких іноземних організацій, як Євросоюз. Deutsche Welthungerhilfe - єдина німецька неурядова організація, що надає гуманітарну допомогу в КНДР.

Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо, що КНДР готується до нового запуску ракетної або космічної ракети в найближчому майбутньому.

Новости партнеров

Загрузка...