RU  UA  EN

Четвер, 22 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.00
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Ще яка екстремістська, Криму ж немає": у РФ ажіотаж навколо картини

У Росії бурхливо відреагували на те, що суд у Новосибірську визнав сатиричну картину відомого художника Васі Ложкіна "Велика прекрасна Росія" екстремістською.

Про те, що картину внесли до федерального списку екстремістських матеріалів, повідомило видання "Настоящее время" з посиланням на рішення Жовтневого районного суду в Новосибірську.

Зазначається, що рішення суд ухвалив ще у січні 2016 року, але його оприлюднили лише тепер через те, що на допит у СК РФ викликали жителя Санкт-Петербурга, який розмістив скандальну картину на своїй сторінці в соцмережі.

Російський журналіст Віталій Рувинський прокоментував цю історію на своїй сторінці у Facebook.

Він виклав зображення картини і написав, що російським слідчим потрібно або відстати від людини, яка розмістила картину, або пристати до всіх, хто її публікує.

"Ще яка екстремістська, тут же Криму немає", "Картина стара, ще до Криму бачив її. Але непорядок, згоден", "Ну такий у нас народ. Всі народи вважає виродком, незважаючи що сам урод", "Вася вже на в’язках", "Як це правильно, Ватсон", — коментують його посаду інші користувачі Facebook.

Як повідомляв "Апостроф", на початку цього року художник Вася Ложкін намалював дотепний малюнок про падіння цін на нафту.

Новости партнеров

Загрузка...