RU  UA  EN

Середа, 23 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Світ

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

23 жовтня

22 жовтня

Всі новини

Масові протести в Москві: відео та нові дані про затриманих

В акції на підтримку кандидатів в Мосміськдуму, яким відмовили в реєстрації, взяли участь 1500 людей, причому 600 виявилися затриманими.

Про це повідомляється в Telegram-каналі Varlamov News з посиланням на дані МВС, а за неофіційними даними затриманих вже 700 і ця цифра може збільшитися. Також в мережі опублікували відео з місця акції в Москві.

"Затримували в основному в районі Пушкінської і Трубної площ, в районі Арбата і Нового Арбата, біля метро "Кропоткинская". Дитячий омбудсмен Москви Бунимович повідомив, що було затриманіосемеро неповнолітніх, один з них іногородній. Одному з учасників мітингу, за непідтвердженими даними, підкинули перцевий балончик", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у минулі вихідні протести закінчилися рекордними затриманнями - за різними даними, від 1074 до 1373 осіб було затримано.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Читі відбувся антипутінський мітинг, на якому були присутні більше 700 осіб. Відзначається, що на мітингу виступив шаман Олександр Габишев, який навесні вийшов з Якутії, запланувавши дійти до Москви пішки за два роки, щоб, за його словами, вигнати злого духа Путіна з Кремля.

Новости партнеров

Загрузка...