RU  UA  EN

Вівторок, 25 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Світ

Ліга Європи 2019/20: усі новості, результати, відео

Новини

25 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Росії на військових складах прогриміли потужні вибухи: перші деталі, фото і відео

У понеділок, 5 серпня, в Росії в Красноярському краї під містом Ачинськ прогриміли потужні вибухи, за свідченнями очевидців і місцевих ЗМІ, це вибухали снаряди на складах з боєприпасами.

Про це повідомляє відразу ряд новинних Telegram-каналів з РФ.

Зазначається, що в довколишніх населених пунктах почалася евакуація мирних жителів. МНС залучати до процесу вивезення цивільних осіб не стали - Ачинськ є закритим військовим містом.

"Стовпи диму видно майже у всіх частинах міста. Очевидці повідомляють про евакуацію. МНС поки не залучається - це закрите військове місто. Інформації про постраждалих поки немає", - повідомляють журналісти з місця подій.

Пізніше стало відомо, що вибухи сталися у військовій частині в селищі Кам'янка, недалеко від Ачинська.

"За словами очевидців, в Кам'янці Ачинського районі зараз почалася евакуація населення. Про постраждалих поки не відомо ... Під Ачинском в Красноярському краї вибух у військовій частині селища Кам'янка ... Селище Кам'янка в Красноярському краї евакуюють через вибухи у військовій частині неподалік", - пишуть в ЗМІ.

Адміністрація Ачинська після появи новин про вибух дала коментар.

"НП в районі села Кам'янка (Ачинського району). Чути вибухи снарядів в районі військової частини 74008. До місця події виїхала оперативна група ЄЧДС (Єдина чергова диспетчерська служба). Прохання жителів міста Ачинська зберігати спокій і виключити поїздки в сторону вказаного населеного пункту ", - повідомили в адміністрації.

Також з'явилися відео з місця подій (ненормативна лексика, 18+).


Як повідомляв "Апостроф, раніше медики порекомендували жителям Армянська в окупованому Росією Криму евакуювати дітей через екологічну катастрофу, про яку в Росії замовчують.

Новости партнеров